0
0

سلام

من برای مدلم تو نرم افزاز دو تا استپ نعریف کردم اولیش استاتیکی و دومی دینامیکی حالا میخوام طوری انالیز کنم که تو استپ اولم(استاتیکی) تغییر مکان نداشته باشم و در واقع در استپ اولم تغییر مکان صفر و فقط تنش و کرنش وجود داشته باشه اما تو استپ دومم تغیییر مکان وجود داشته باشه و در واقه برنامه تغییر مکانو از استپ دو به بعد برام انالیز کنه میخواستم بدونم برای این کار چکار میتونم انجام بدم.

ممنون از فرصتی که در اختیارمون میزارید.

0
0

تنش و کرنش بدون جابجایی معنی ندارد.
اگر درست متوجه منظورتان شده باشم شما باید ابتدا تحلیلی استاتیکی انجام دهید. سپس خروجی تحلیل اول را به عنوان ورودی تحلیل دوم که دینامیکی است با استفاده از predefined field در ماژول load وارد کنید.

0
0

سلام جناب اقای رواجی

میخواستم بپرسم مدلی که تو اباکوس پارتیشن بندی شده میشه پارتیشن پاک کرد و مدل به شکل اولیه برگردوند یا نه در صورت امکان پذیر بودن این کار به چه صورتی میشه انجامش داد.

ممنون

 

0
0

از نمودار درختی زیرمجوعه parts یا assembly می توانید پارتیشنهای ایجاد شده را پیدا و حذف کنید.

0
0

با عرض سلام خدمت جناب اقای مهندس

برای انتقال جابه جایی استپ اولم به استپ دوم چند وقت پیش گفته بودید که باید از دستور predefined در ماژول  load استفاده کنم وقتی وارد تنطیمات این قسمت میشم فقط یه گزینه اونجا فعال است میخواستم بدونم ایراد این کار کجاست و من چجوری میتونم خروجی جابه جایی استپ اولمو به عنوان ورودی استپ دوم قرار بدم.

تصاویر مربوط به تنطیمات این بخش در قسمت پایین قرار دادم

ممنون از راهنماییتون  

اضافه کردن تصویر
0
0

برای انتقال از یک استپ به استپ بعدی نیازی نیست کاری انجام دهید.

برای انتقال نتایج از یک تحلیل به تحلیلی دیگر باید از predefined استفاده شود.

نمایش 5 نتیجه
پاسخ شما

لطفا کنید