0
0

سلام آقای مهندس،

لطفا راهنمایی بفرمایید که چطور می توان برای استخراج داده ها بر روی یک مسیر خاص، PATH تعریف کرد. البته تا حدودی می دانم که چگونه  PATH را با استفاده از گره و نقطه و لبه و دایره تعریف کنم. هنگامی که با point مسیر را در حالت undeformed تعریف می کنم و آن را به 100 قسمت تقسیم می کنم warning می دهد و فقط تنش در یک نقطه را نشان می دهد. پیام خطا نیز به این مضمون است که برخی نقاط خارج از مدل قرار گرفته است و مقدار ندارند. حال آنکه وقتی نقاط ابتدایی و انتهایی مسیر در راستای لبه طولی استوانه قرار دارند نباید همچین خطایی رخ دهد.

استفاده از روش گرهی و لبه نیز بسیار زمانبر بوده و امکان پذیر نمی باشد. همچنین روش دایره در اینجا کاربرد ندارد. 

لطفا اگر روش دیگری برای تعریف مسیر وجود دارد راهنمایی بفرمایید. (مثلا مسیری را در بخش پارت تعریف کنیم و داده های x, y را بر اساس ان تعیین کنیم.)

لطفا لطفا لطفا سریعتر راهنمایی بفرمایید (به دلیل مهلت کم برای دفاع از پایان نامه)

 

0
0

به این نکته توجه داشته باشید که حتی در تعریف path هم تنها خروجی برای نقاطی داده می شود که دارای node در آن نقطه باشند، بنابراین چه شیوه لبه چه دایره نهایتاً منجر به شیوه گره می شوند.

تنها راه مشخص کرده گره ها است. ولی با ترفندهایی در تعریف گره ها می توانید تا حدود زیادی این کار را نیز به سرعت انجام دهید. مثلاً در کادر پائین صفحه گزینه individual را به سایر گزینه ها تغییر دهید و ببینید با کدام شیوه سریعتر کار انجام می شود.

یا اینکه یک بار این کار را با دقت انجام دهید و از مراحل انجام کارتان یک ماکرو بسازید و دفعات بعد از ماکروی ساخته شده استفاده کنید. برای ساخت ماکرو از منوی اصلی زیرمجوعه file گزینه macro را انتخاب کنید. کار باهاش بسیار ساده است. مثل ضبط صوت یکبار کارتان را ضبط کنید و دفعات بعد آنرا پخش کنید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا کنید